Hvad er balsam og hvilken slags er der?

Co to jest odżywsza i jaki jest rodzaj?

Balsams dbają o jego włosy

Każdy wie odżywka. Jest to powszechny termin dla wszystkich produktów do pielęgnacji włosów używanych do kondycjonowania i ochrony włosów. Balsam zazwyczaj zawiera jeden lub więcej z następujących składników: silikon, polimery kationowe, kwasy tłuszczowe lub oleje roślinne.

Co to jest odżywsza i jaki jest rodzaj?

Balsam to produkt używany do nawilżenia i ochrony włosów. Istnieją różne rodzaje odżywki, które pasują do różnych rodzajów włosów. Niektóre balsamy zawierają oleje, które sprawiają, że włosy są bardziej błyszczące, podczas gdy inne zawierają składniki, które mają wzmacniający wpływ na włosy.

Dlaczego balsam jest ważny dla twoich włosów?

Balsam jest ważną częścią pielęgnacji włosów, ponieważ przywraca wilgoć i składniki odżywcze we włosach. Balsam działa, otaczając włosy membraną ochronną, która zapobiega utracie wilgoci i utrzymuje miękką i gładką włosy.

Która odżywka jest odpowiednia dla ciebie i twoich włosów?

Istnieje wiele różnych rodzajów odżywki i wybór właściwego może być trudny. Oto przewodnik, po której odżywcy jest najlepszy dla Ciebie i Twoich włosów:

Jeśli masz suche i matowe włosy, spróbuj odżywki nawilżającej. Ten rodzaj odżywki ożywi twoje włosy i nada je pokarmowi i wilgoci.

Jeśli masz tłuste włosy lub tendencję do dostawania tłustych miejsc, wypróbuj szampon wyjaśniający. Ten rodzaj szamponu skutecznie oczyszcza się bez wysuszenia włosów.

Jeśli masz dużo kubka lub strzępionych włosów, wypróbuj krem ​​lub żel definiujący loki. Dadzą ci kubki świetną definicję i błyszczą, nie waży ich.

Jak używać odżywki

Możesz użyć odżywki na dwa sposoby:

1. Jako produkt do pozostawienia: użyj ilości PegetSize i rozłóż ją we włosach, gdy jest wilgotny. Skoncentruj się na górnych warstwach włosów i pozwól im siedzieć.

2. Jako produkt do mycia: Użyj obfitej ilości i masuj go w skórze głowy. Następnie dokładnie spłucz.

Przepisy na odżywkę samowystarczalności

Jeśli chodzi o samowystarczalną odżywkę, do wyboru jest wiele przepisów. Ale który przepis jest najlepszy dla twoich włosów?

Oto lista czterech najlepszych przepisów na odżywkę samodzielną, która da Twoim włosom idealnym blaskiem:

1. Przepis na odżywkę samozaparcia z octem jabłkowym: mieszaj ocet jabłkowy i regularny odżywka w stosunku 1: 1, a następnie nałóż mieszaninę na włosy. Pozwól mu usiąść przez 15-20 minut, a następnie spłucz go ciepłą wodą.

2. Przepis na odżywkę samodzielną z sokiem z cytryny: ubij jeden lub dwa białka wraz z odrobiną soku z cytryny i nałóż mieszaninę na włosy. Pozwól mu usiąść przez 15-20 minut, a następnie spłucz go ciepłą wodą.

3. Przepis na odżywkę samowystarczalności z kawą: wymieszaj łyżkę łyżki

Alternatywy dla odżywki

Alternatywy dla odżywki

Przez wiele lat myśleliśmy, że odżywsza jest najlepszym produktem, aby utrzymać nasze włosy w zdrowiu i dobrze zmęczone. Ale w rzeczywistości odżywka może być bardzo szkodliwa dla włosów, szczególnie jeśli zawiera chemikalia i siarczany.

Dlatego ważne jest, aby znaleźć alternatywy dla odżywek, które nie uszkodzą twoich włosów. Oto niektóre z najlepszych alternatyw:

1. Domowy jabłkowy oct-Balsam: Jest to jedna z najpopularniejszych alternatyw dla odżywki, ponieważ jest tak łatwa do wykonania. Po prostu wymieszaj łyżkę octu jabłkowego z dwoma łyżkami wody. Nałóż mieszankę we włosach po szamponie, a następnie spłucz zimną wodą. Ocet jabłkowy zrównoważy poziom pH we włosach i pozostawi go jedwabistą i błyszczącą.

2. Olej kokosowy

Uwagi (0)

    zostaw komentarz

    Komentarze muszą zostać zatwierdzone, zanim się pojawią