Curly Girl-metoden handler om at passe på sine krøller

Metoda Curly Girl polega na opiece nad jej lokami

Metoda Curly Girl polega na opiece nad jej lokami

Metoda Curly Girl to sposób na opiekę nad lokami, aby były zdrowe i błyszczące. Metoda polega na unikaniu produktów zawierających szkodliwe składniki loków. Zamiast tego stosuje się produkty, które pomagają dbać i chronić loki.

Jaka jest metoda Curly Girl?

Metoda Curly Girl polega na opiece nad jej lokami. Potrzebujesz łagodnego szamponu, odżywki i odżywki bez siarczanów, silikonu i alkoholu. Włosów nie można wysuszyć suszarką do włosów ani przeczesywać. Zamiast tego użyj szmatki z mikrofibry, aby delikatnie wytrzeć włosy, a następnie użyj palców, aby je wyprostować.

Różne rodzaje metod girlowych dziewcząt

Oryginalna metoda Curly Girl została opracowana przez Lorraine Massey i opisana w jej książce „Curly Girl: The Handbook”. W tej książce zaleca się stosowanie szamponów, odżywek i produktów do odżywiania bez siarczanu oraz unikanie stosowania stylizacji cieplnej.

Istnieje jednak kilka odmian metody Curly Girl, które koncentrują się na różnych aspektach pielęgnacji włosów. Na przykład niektóre wersje metody pozwalają na zastosowanie szamponów zawierających siarczan lub użycie narzędzi grzewczych, podczas gdy inni doradzają te rzeczy.

Dlatego ważne jest, aby znaleźć wersję metody Curly Girl, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i typu włosów. Możesz przeczytać więcej o różnych typach metod Curly Girl tutaj: https://www.curlsbot.com/cgmethod

Plusy i wady metodą kręconej dziewczyny

Metoda Curly Girl to metoda opieki kręconej, która polega na stosowaniu odpowiednich produktów i technik do opieki nad jego lokami. Metoda została opracowana przez Lorrainmassy, ​​autor książki Curly Girl: The Handbook.

Dla niektórych znalezienie odpowiednich produktów i technik może być wyzwaniem, ale po kontroli nad nim metoda daje fantastyczne wyniki. Niektóre korzyści z tej metody to to, że nie musisz używać silikonowych produktów, parabenów ani siarczanów w produktach opieki lokalnej i że nie musisz wysuszyć fryzury za pomocą drutu króliczego lub innym narzędziem suchego języka.

Kolejną zaletą metody Curly Girl jest to, że jest ona ogólnie bardzo delikatna na lokach. Jednak ten rodzaj opieki ma również pewne wady. Po pierwsze, może v

Alternatywy dla metody Curly Girl

W metodzie Curly Girl koncentrujesz się na unikaniu produktów zawierających szkodliwe składniki loków. Zamiast tego łagodne detergenty i balsamy są stosowane bez silikonu i siarczanów. Włosy są również rzadko myte tylko po to, aby utrzymać wilgoć.

Jedną z najpopularniejszych alternatyw dla metody Curly Girl są produkty Devacurl „No-Poo” i „One Stan”. Produkty te delikatnie czyści włosy bez użycia szkodliwych składników. Są również bogate w nawilżające składniki, więc włosy nie wyschają po użyciu.

Wniosek

Metoda Curly Girl polega na opiece nad jej lokami. Nie jest to takie trudne, gdy dowiesz się, jak. Musisz tylko użyć odpowiednich produktów i przestrzegać kilku prostych zasad. Postępuj zgodnie z tymi zasadami, a zobaczysz poprawę zdrowia i pojawienia się loków.

Uwagi (0)

    zostaw komentarz

    Komentarze muszą zostać zatwierdzone, zanim się pojawią